gtag('config', 'UA-113453134-1');

SEVGİLİLER GÜNÜ BİTTİ Mİ ?

Sevgililer günü bitti mi ? Daha karpuz kesecektik ! Bugün 15 şubat…normale döndük mü ? Dün çiçeklerle, gülücüklerle, öpücükler ile uyananlar bugün gene  alarm sesi ile uyandılar. Dün hediyeler, sevgi mesajları bekleyenler bugün sadece mesai bitimini bekleyecekler. Bugün artık birbirimize sevgi sözcükleri söylemeyeceğiz. Dün yeterince söyledik zaten, fazlasını bünye kaldırmaz. Herşey doğasına döndü yani.

Bize her gün sevgililer günü diyenlere ne oldu ? Bugün de çiçek isteriz, hatta yarın da .Madem her gün sevgi günü bizde her gün isteriz o zaman.Birbirimize sevgimiz bitti mi ? Bitmedi tabii… ama işte tek bir günde biraz daha yoğun yaşayıp, sevindiriyoruz kendimizi. İyide oluyor böyle günler, sektöre  canlılık bizlere de mutluluk veriyor. Sonrası işte bugün gibi oluyor.Diğer günlerin hepsi 15 şubat yani.Önümüzde ki 15 şubatlarda  14 şubat’ın gölgesinde , etkisinde geçiiip  gidecek.   Dün kendini özel hissedenler, bugün dünden kalan kırıntılarla idare etsinler artık. Bu coşku bir hafta yeter zaten .

Elimizde ne var ? Dünden kalan  sevgi sarhoşluğu, bugünün yaşam mücadelesi, yarının umudu .Bir de masada kırmızı güller. Bu da anı yaşamak olsun.

Dün seni seviyorum demiştiniz ya; bu sabahta söylediniz mi ? Çiçeğe, böceğe gerek yok, dünden kalan kırıntılarım var benim.

Her günümüz 14 şubat olsun.

Sevgiyle kalın ;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir