gtag('config', 'UA-113453134-1');

EVDE SEYİRLİK

 

 

S

 

 

KİMLİK

Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80’li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır.

Yönetmen   : James Mangold
Oyuncular:  John Cusack, Ray Liotta, Amanda Peet
Tür            : Gerilim
Guido kitapçı açmak isteyen İtalyan Yahudisidir.Zengin, aristokratik ve Yahudi olmayan bir ailenin kızı olan Dora’ya aşık olur ve evlenirler. II. Dünya savaşı döneminde Alman güçlerin İtalya’ya girmesiyle birlikte baba ve oğul  diğer Yahudilerle bereber  toplama kamplarına gönderilir.Kampta başından beri oğlunu Alman güçlerinin zalimliğinden korumak isteyen Guido, her şeyin kendisinin düzenlediği bir oyun olduğunu, eğer oyunda başarılı olurlarsa gerçek bir tanka sahip olacaklarını Joshua’ya anlatır.
Fedakar bir babanın öyküsü.
Yönetmen   : Roberto Benigni
Oyuncular  : Roberto  Benigni, Nicoletta Braschi
3 idiots görseller ile ilgili görsel sonucu
3 Idiots 
Fim üç öğrenicinin en iyi mühendislik okulunu kazanmalarıyla başlarından geçen olayları konu almaktadır.Yarışa dayalı okul sistemine karşı çıkan bir öğrenci  ve yakın iki arkadaşının sistem karşısında yaptıkları anlatılıyor.
Yönetmen:Rajkumar Hirani
Oynucular: Aamir Khan,Kareena Kappor,Boman İrani

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir