gtag('config', 'UA-113453134-1');

KİTAP

Kim olursan ol , neye inanırsan inan, çok yakında her şey değişecek…..

Nereden geldik? Nereye gidiyoruz?

İnsanoğlunun var olduğu günden beri cevabını bulmaya çalıştığı bu temel soruya cevap bulma iddiasındaki bir fütüristin tam da keşfini açıklayacağı gece her şey trajik bir biçimde karanlığa gömülür. Eski öğrencisinin sunumuna davetli olan Simgebilim Profesörü Robert Langdon söz konusu keşfi öğrencisinin anısına dünyaya duyurmaya karar verir. Ancak, kendisini bekleyen şifrelerden, acı sürprizlerden ve ölümcül fanatiklerden habersizdir…

Dan Brown her zaman ki gibi okuyucu tarihi mekanlarda eşssiz bir gezintiye çıkarırken ,okuyucunun hayal gücünün canlanmasına da  yardımcı oluyor. 

Montserrat Manastırı

 

 

 

SİMYACI

 

Her şey bir ve tek şeyin belirtisidir.

Simyacı Breziyalı yazar Paulo Coelho ‘nun üçüncü romanıdır. Büyük doğu klasiği olan Mevlana’nın mesnevisinde yer alan küçük bir öyküden yola çıkarak kaleme alınmıştır. 

Gördüğü bir düş üzerine İspanyadan kalkıp Mısır Piramitlerinin eteklerinde hazinesini arayan Endülüslü çoban Santiago’nun hikayesidir. 

Kişisel menkıbesini arayan genç çoban çıktığı uzun yolda karşısına çıkan engelleri evrenin işaretleri olarak yorumlamayı öğrenmiştir.

Ve bir şey istediğin zaman bütün Evren arzunun gerçekleşmesi için işbirliği yapar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir